Akarcalı “Organizasyon mükemmeldi”

Çanakkale TÜFAD Karması, Antalya’da düzenlenen 2005 doğumlu sporcular “TÜFAD 4. Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği’ne katılarak etkinliklerine bir yenisini ekledi…

Etkinliğe katılıp, Gazetemiz Olay’a açıklamalarda bulunan Genel Koordinatör TÜFAD 2.Başkanı Mustafa Akarcalı şunları söyledi. “Antalya’da düzenlenen bu organizasyonda çocuklarımız şenlik havasında hem eğlendiler hem de yeteneklerini göstermeye çalıştılar. Öncelikle bizlere bu imkanları sağlayan TÜFAD Genel Başkanımız Sayın İsmail Dilber’e ve Yönetim Kuruluna gösterdikleri yakın ilgi ve destekten dolayı Çanakkale Tüfad adına teşekkürlerimi sunarım.

Bizlere bu etkinlikte bulunma fırsatı verdiği için Çanakkale TÜFAD Başkanı Sayın Mustafa Meteertem hocama, ASKF Başkanım Sayın Dr. Firuz Erdil’e, Futbol İl Temsilcim Sayın Hayrettin Acar’a, ayrıca ulaşım konusunda bizden desteklerini esirgemeyen Çan Belediye Başkanım Sayın Abdurrahman Kuzu’ya, Yeni Çanspor Yönetim Kurulu üyesi İrfan Amuca’ya, bizlere kumanya desteği sağlayan Levent Büberci kardeşimize, Teknik sorumlu Ercan Şenol’a çok teşekkür ediyorum.”

(Haber Merkezi)
Kaynak:  http://www.canakkaleolay.com/Akarcali-Organizasyon-mukemmeldi–38575

  • Etiketler
  • Yorumla
“Topun ve çocuğun olduğu her yerde TÜFAD olacaktır”

1xbet kayıt1xbet giriş